מערכת SSL לרכישה מאובטחת באשראי 

חנות ספרי קבלה
שירות לקוחות והזמנות:  052-7464002

שעות פתיחה ומענה אנושי: א’-ה’:10:00-19:00       

מי אנחנו?


חנות למכירת ספרי קבלה, ופנימיות התורה בדגש על כתבי בעלי הסולם החל ממרן רבי יהודה לייב אשלג זצוק"ל, דרך תלמידו המובהק וממשיך דרכו, ר' יהודה צבי ברנדויין זיע"א, ועד אחרון תלמידיו.

באתר האינטרנט שכתובתו dsh-kabbalah.co.il תוכלו למצוא ספרי קודש שונים העוסקים בענייני חכמת הקבלה, ופנימיות התורה בעיקר על פי דרכו של רבי יהודה לייב אשלג זצוק"ל המכונה בעל הסולם, ותלמידיו. וכן את כתבי האריז"ל זיע"א, כתבי הרמח"ל, ועוד מגוון רחב של ספרי קבלה מוסר וחסידות במחירי סיטונאות.
דברי שיר עוסקת גם בהוצאה לאור של ספרי קבלה. הספרים האחרונים שכבר ראו אור בסיעתא דשמיא הינם: סדר חנוכה עם פירוש הסולם, וכן ספר מתן תורה בהוצאה חדשה ומפוארת. במהלך השנה יצאו לאור עוד מספר ספרים חשובים בעז"ה.

מלבד החנות הוירטואלית בה תוכלו לרכוש את ספרי הקבלה במחירים הנמוכים בשוק, אנו עומדים כעת בשלבים אחרונים של פתיחת חנות הספרים בישוב אור הגנוז (בכניסה לישוב), בחנות ניתן יהיה להשיג את כל הספרים העוסקים בחכמת הקבלה במחירים הזולים ביותר. וכן ספרי קודש נוספים. 
ניתן להתעדכן במבצעים על מגוון רחב של ספרים מידי שבוע. האתר כולל גם מאמרים העוסקים בענייני חכמת הקבלה ופנימיות התורה וכן מידע רב על ספרי הקודש עצמם.
בקרוב יושק אתר חדש מבית דברי שיר, אשר ירכז עבורכם את כל החדשות מעולם הקבלה, מידע על ספרים, מאמרים, וכתבי קבלה בפורמט PDF ולהורדה.
אפליקציית חנות ספרי קבלה הושקה ב"ה, וזכתה לעשרות הורדות. האפליקציה חינמית ונוחה לשימוש, מאפשרת קבלת הודעות ועידכונים אודות ספרי קבלה חדשים, מאמרים, ותוכן נוסף שעשוי לענין אתכם הישר לנייד. בנוסף תוכלו לקבל הנחות והטבות בקניה דרך האפליקציה.

הנכם מוזמנים להוריד אותה בקישור הזה: https://appv.co/?id=423275094406196
כמו כן ניתן לרכוש באתר את סדרת החינוך. שיעורים אשר נאמרו מפי הרב מרדכי שיינברגר שליט"א, כדי להבהיר בדרך צלולה לכל הרוצה להקים בית מלא אהבה וטוב בישראל.
הכל בלשון פשוטה ובעומק קבלי עצום. וכן מוזיקה יהודית לנשמה.
מכירת הספרים והדיסקים מתאפשרת בכל רחבי הארץ והעולם וכן יש אפשרות לרכישה לסיטונאים בכמיות במחירים מוזלים ישירות מההוצאה. מתוך החשיבות הרבה שאנו רואים בהפצת חכמת הקבלה בקרב כל מגזרי היהדות השונים אנו מחוייבים למכור את הספרים במחירים הנמוכים ביותר ולספק שירות אמין מהיר ומסודר.

לפרטים נוספים בירורים והזמנות: 052-7464002
אתר אינטרנט: dsh-kabbalah.co.il
אימייל: divrei.shir@gmail.com

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? 
עשו לנו LIKE 
ותיהנו מעדכונים, מבצעים, הטבות ועוד

למעבר לעמוד לחצו על האייקון
טואול - אתרים באינטרנט